Kryštůfek 11 dnů – novorozenecké focení

Už když jsme jeho rodičům fotili svatbu a Kryštůfek byl ještě malý hrášek v bříšku domlouvali jsme se, že by o newborn focení měli zájem. Když se ale narodil, psala maminka s obavami, že je to s ním hrozně těžké, pořád jen brečí a že to asi nedají, že by raději počkali po svátcích. Tak jsme si to lajzli a přemluvili je. Ještě se přece nestalo, aby někdo odešel bez fotek 🙂

Vypracovali jsme si doslova strategický plán a připravili se na nejdivočejší dítě všech dob. Hned jsme začali zavinutím a on vytrvale bděl, ale byl klidný a naprosto nádherný. Takové to dítě se sametovou hlavičkou a uvědomělým výrazem. Tak vznikla první fotka, kterou pracovně nazýváme “Myslitel”:-)

Pak se ukolébal ke spánku a vznikly další krásné portréty a i poza na bříšku, kdy už dávno není pevně zavinutý a všechno na jedničku. Jedno z nejklidnějších miminek co tu bylo. Byli jsme všichni nadšení.

Takže se znovu potvrdilo, že focení čím dřív tím líp  a zároveň se musíme i přece jen pochválit -že s každým focením narůstají zkušenosti a všechno plyne stále hladčeji.

Pokud tedy novorozenecké focení zvažujete a pak se po porodu zaleknete, že máte doma křiklouna, kterého nic neuklidní, tak to rozhodně nevzdávejte a  brnkněte. Všechno probereme a možná vám i během focení budeme schopní s děťátkem poradit nebo vás nějak inspirovat. Po spoustě nafocených miminek a třech vlastních, máme hodně zkušeností a zážitků. Těšíme se na vás.