O nás

Fotografujeme s láskou
Marian a Markéta
Vaňáčovi

Milujeme focení, milujeme děti a celkově kontakt s lidmi. Jsme kreativní a rádi se výtvarně projevujeme. Proto je pro nás opravdovým darem, že naše práce je syntézou toho, co je nám v životě nejbližší.

Zabýváme se svatební, novorozeneckou, těhotenskou a rodinnou fotografií. Fotíme jak venku, tak v rodinném ateliéru v Napajedlích, kde jsou k dispozici 2 místnosti s různými fotopozadími a rekvizitami, které si z velké části vyrábíme. Díky tomu mají naše fotografie jedinečný styl a umělecké pojetí.

Jsme rodiče 3 úžasných dětí. 15-ti letý František je mentálně postižený autista, dcera Mariánka je 13-ti letá slečna a Jeronýmek 3 letý super aktivní „divočák“. Život s nimi je opravdu intenzivní a díky nim jsme získali tolik potřebnou trpělivost a schopnost komunikovat s dětmi. Proto se nevyhýbáme žádné věkové skupině a vaše děti u nás budou vždy vítány.

Díky Františkovi, který se narodil předčasně, jsme odborně vyškoleni v jemné manipulaci s novorozeňátky. Vaši nejmenší tak budou u nás v nejlepších rukách. Novorozenecká fotografie nás nesmírně baví a snažíme se jí vdechnout mimořádný výtvarný styl. Na newborn focení k nám jezdí jak zákazníci z blízkého okolí Napajedel a Otrokovic, tak i ze Zlína, Uherského Hradiště, Kroměříže a mnoha dalších měst.

Pro rodiny s dětmi připravujeme každoročně tématická focení s originálními rekvizitami. Velikonoční focení, focení se zvířátky, podzimní a vánoční.

Moc se na vás i vaše děti těšíme. Vždycky uděláme maximum proto, aby vznikly co nejkrásnější fotky.